ФАРБА ЩО СВІТИТЬСЯ ВНОЧІ ДЛЯ: СТІН, СКЛА, БЕТОНУ, БАСЕЙНІВ, СТАВКІВ, ДЛЯ НАНЕСЕННЯ ПОЖЕЖНОЇ РОЗМІТКИ.

Фарба що світиться в темряві , нанесена на будь-яку поверхню, чудово вбирає в себе світло від сонячних променів або електричних ламп, а при відсутності освітлення віддає його, створюючи навколо пофарбованого предмета світлове випромінювання, приємне для ока. Такий ефект досягається завдяки спеціальному люмінесцентному пігменту, який входить до складу покриття, це пігмент – люмінофор або  “фосфорний” пігмент. Люмінесцентні пігменти абсолютно нешкідливі на відміну від фосфорних, це дає можливість їх використання абсолютно для будь-яких поверхонь, що часто контактують з людиною: від кераміки і дерева до пластмаси і металу, також фарба що світиться в темряві  буде вигідно виглядати в вигляді малюнків на стінах  і стелі вашої квартири або будинку, на деталях автомобіля, мотоцикла або велосипеда.

Де використовувати в промисловості?

Основне для чого використовується  фарба що світиться в темряві – це нанесення через трафарет пожежної розмітки, яка, в разі задимлення і виходу з ладу освітлення, вкаже персоналу шлях до виходу світінням люмінесцентного пігменту.

Фарба для басейнів що світиться.

Фарбування басейну люмінісцентною фарбою – новий тренд що підкорює уяви домовласників, дизайнерів і архітекторів по всьому світу.

При денному світлі фарба майже невидима, але при настанні ночі, басейн перетворюється на щось космічне і необізнані про те, що таке люмінесцентна фарба гості, не можуть зрозуміти звідки виходить світло.