ФАРБА ПО БЕТОНУ - ЯК І ЧИМ ПОФАРБУВАТИ ПОВЕРХНІ З БЕТОНУ АБО ЦЕГЛИ?

Бетонні та цегляні поверхні без оздоблювальних робіт виглядають не дуже естетично і притягують пил. Щоб зменшити вплив навколишнього середовища і поліпшити зовнішній вигляд поверхонь з бетону: застосовується полімерна мембранна фарба по бетону Демпінокс Аква.

Чому варто вибрати рідку мембранну декоративну фарбу Демпінокс Аква для гідроізоляції бетону?

– Цей тип полімерного матеріалу для декорування поверхонь після нанесення абсолютно безпечний для людини.

– Феноменальна здатність полімерної мембрани Демпінокс Аква до розтягування, що досягає 400%, перешкоджає утворенню тріщин і відколів, чого не скажеш про більш тверді класичні матеріали для обробки.

Захист бетону від намокання і руйнування при мінусових температурах.

Висока гігроскопічність бетону ні для кого не є секретом, він вбирає воду як губка і при зниженні температури нижче 0 0С, вода застигає і лід що утворився розриває бетон зсередини, руйнуючи його.

Саме з цієї причини, бетону необхідний надійний захист, який зводить нанівець вплив перерахованих вище негативних факторів. Застосування рідкої композитної фарби для бетону Dempinox AQUA допоможе поліпшити декоративний вигляд бетону і забезпечити захист від води, крапельної вологи, фізичних і біологічних факторів, що негативно впливають на термін служби бетону.

Рідка мембранна фарба для бетону Dempinox швидкого сохне і набирає твердість, а температурний експлуатаційний режим коливається в межах від -45 до +240 0С, що, в свою чергу, дозволяє використовувати фарбу для бетонних поверхонь, які знаходяться як зовні будівлі, так і всередині.

Підготовка поверхні.

Нанесення фарби Демпінокс на бетон проводиться тільки після ретельної підготовки поверхні. Поверхня перед нанесенням очищається від старих покриттів, жирних плям, іржі за допомогою хімічних засобів на основі їдкого лугу або кислоти .

Для підвищення естетичності фарбування, необхідно вирівняти поверхню. Для цієї мети можна нанести два-три тонких шари шпаклівки для вирівнювання вибоїн або тріщин, а потім затерти все наждачним папером із значенням 60-80, закріпленим на спеціальному бруску з пластика або дерева.

Перед нанесенням композиту Демпінокс Аква необхідно очистити поверхню від пилу і переконатися в тому, що поверхня повністю висохла.

Стіни.

Перш ніж пофарбувати бетонні стіни відокремте малярським скотчем кордон зі стелею і укрийте підлогу плівкою, якщо не хочете їх фарбувати. Фарбування проводиться рівномірними шарами, руху валиком нагадують літеру W латинського алфавіту, починаючи від верху під стелею, спускаються вниз і знову піднімаються вгору. Місця які не зміг фарбувати валик, фарбуються пензлем. Слідкуйте щоб на валику не було зайвої фарби, дайте стекти зайвій фарбі назад у відро.

Пол.

Фарбування підлоги здійснюється пензлем або валиком в 4-5 шарів між якими необхідно витримувати інтервал висихання в 15-30 хвилин. Процедура нанесення фарби для бетонної підлоги допускається через тиждень після проведення робіт по заливці стяжки.