ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ВАННОЇ КІМНАТИ ПІД ПЛИТКУ ПОЛІМЕРНИМ КОМПОЗИТОМ DEMPINOX MEMBRANE.

Виконуючи ремонт будь-якого санвузла потрібно обов’язково подбати про якісну гідроізоляцію підлоги і стін ванної кімнати перед укладанням плитки.

Революційна гідроізоляційна мембрана від компанії Dempinox дозволяє убезпечити обробку стін, стель і підлоги від руйнівної дії води і вологи, що міститься в повітрі ванних кімнат, надійно захищаючи поверхні від утворення цвілі, забезпечує захист від затоплення приміщень що знахотяться нижче.

На відміну від бітумних мастик і рулонних матеріалів, Dempinox Membrane відповідає найсучаснішим вимогам по гідроізоляції.

Основними вимогами в сучасних умовах є:

швидке нанесення гідроізоляційного складу сприяє формуванню цілісного однородго покриття, що не допускає виникнення щілин і тріщин.

мінімальний час висихання між нанесенням шарів забезпечує найкраще зчеплення і запобігає розшаруванню.

Якщо немає необхідності або можливості провести гідроізоляцію поверхонь всього санвузла, можна обмежиться найбільш схильними до постійного потрапляння вологи ділянками що більш інших страждають від вогкості.

Перш ніж приступити до робіт з гідроізоляції підлоги і стін під плитку, необхідно максимально очистити дані поверхні від пилу та інших забруднень.

Перед проведенням гідроізоляції стін і підлоги під плитку, необхідно провести ряд підготовчих робіт:

1. Видалення старих підлогових покриттів (якщо такі є).

2. Проводиться ретельна очистка та знежирення підлоги і стін від плям масла, клею, фарби і т.п.

3. Проводиться розчищення швів перекриттів, крихкий ослаблений бетон сколюється і очищається, на підлогах з дерева підлягають заміні згнилі дошки.

4. Лінія примикання підлоги до стін теж підлягає очищенню від сторонніх матеріалів та забруднень.

5. Наступним етапом слідує вирівнювання основи під гідроізоляцію перед укладанням плитки. Опуклості сколюються або зрізаються, вибоїни і шви закладаються шпаклівкою і після застигання розчину зачищаються наждачним папером.

6. Залишки сміття повністю видаляються віником з подальшим знепилювання за допомогою промислового пилососа, останнім етапом проводиться вологе прибирання.

Грунтовна підготовка і очищення поверхні є обов’язковою так як гідроізоляція підлоги і стін під плитку повинна мати міцну адгезію з усією поверхнею, що в свою чергу дасть можливість ізолятора в повній мірі проявити свої властивості і показати максимально можливі характеристики і термін служби.

Гідроізоляція підготовленої поверхні проводиться за наступною схемою:

Далі ми розглянемо процес нанесення рідкої гідроізоляції Dempinox Membrane для підлоги і стін від компанії Демпінокс після проведення етапу очищення і підготовки поверхні.

Рідкий композит Dempinox Membrane наноситься широким пензлем або валиком тонкими шарами. Початковий шар наноситься в одному напрямку, через 20-40 хвилин висихання при температурі +20 градусів Цельсія, наступний шар наноситься в зворотному напрямку і так процес повторюється до отримання шару еквівалентного витраті матеріалу 400-1000 мл / метр квадратний. Зони примикань, труб, інженерних мереж обмащуються пензлем шириною 3-5 сантиметрів. Кількість шарів залежить від потреби клієнта і не обмежується рекомендацією заводу виробника. На даний полімерний склад допускається вкладання плитки без стяжки.

Дотримання тимчасового і температурного режиму між висиханням верств обов’язково, при скороченні часу сушіння можливе зміщення шарів, змазування і освіту “напливів”, а при збільшенні часу сушіння починається процес глибокої полімеризації і гідроізоляція може не перетворитися в моноліт і розшаруватися на окремі пласти. Час повного застигання і полімеризації складає 48 годин при температурі +20 градусів Цельсія.